piektdiena, 2016. gada 10. jūnijs

Atpūta Brocēnos - viesu namā "Radi"

Sveiki! 
Vasara, atvaļinājums ...blogs tiek rakstīts retāk :) Pēdējā laikā visas brīvdienas tiek pavadītas dažādos izbraucienos un pasākumos. Par vienu šādu pasākumu gribu jums pastāstīt. 
Pagājušajā sestdienā notika vasaras sezonas atklāšana ļoti foršā vietā - Dongu ģimenes viesu namā "Radi". Mums ar vīru šī vieta ir ļoti īpaša, jo 2 gadus atpakaļ tur svinējām mūsu kāzas, savukārt viesu nama saimnieki Pēteris un Ilze bija mūsu vedēji. Mēs ļoti mīlam visu ģimeni un ar lielāko prieku braucam ciemos! Šoreiz mums līdz bija arī Reičela :)
Jauni draugi :)
Ar mazu atkāpi gribu pastāstīt, ka Reičelu mēs ņemam līdzi visur, kur braucam vai ejam. Uz veikalu, tirgu, aptieku vai pat poliklīniku - Reičela iet mums līdz. Ne reizi mums netika aizrādīts, ka ar suņiem ieiet aizliegts. Un pavisam nesen es pārliecinājos, ka Reičelai šādas aktivitātes ir ļoti noderīgas, jo, piemēram, vakar mēs bijām jaunā veiklā un Reičela sabijās no reklāmas uzlīmēm uz grīdas - negribēja uz tām kāpt. Treniņa beigās jau viss bija labi, bet man tas bija liels pārsteigums un mācība - vajag apmeklēt pēc iespējas vairāk jaunas vietas.

Šūpoties patīk visiem bērniem

Bet atgriezīsimies pie sestdienas notikumiem. Līdz Brocēniem mums ir jāmēro diezgan tāls ceļš. Reičela pēdējā laikā ļoti labi uzvedās mašīnā - vienkārši visu ceļu guļ :) Tā bez pārsteigumiem mēs atbraucām līdz galamērķim. "Radi" ir ļoti draudzīgs viesu nams - saimniekiem pašiem ir dzīvnieki (suņi un kaķi), kuri labi audzināti un brīvi staigā pa teritoriju, līdz ar to apmeklētāji ar labi audzinātiem dzīvniekiem tiek laipni gaidīti :) Viesu nams atrodas Cieceres ezera krastā, līdz ar to mūs gaidīja jauka diena ar peldēšanu, garšīgu ēdienu un jaunām emocijām priekš Reičelas. 
Atbraucām mēs ļoti laicīgi - tieši tajā brīdī, kad bija gatava zupiņa. Mājas saimnieks Pēteris šādos pasākumos parasti pats vāra zupiņu - lielā katlā uz atklātas uguns. Tas ir ļoti garšīgi!!! Šoreiz mūsu uzdevums bija skatīties, lai Reičelai neviens no viesiem neko neiedod. Bet viss sanāca ļoti labi un uztraukumam nebija pamata - Reičela mierīgu gulēja pie mūsu galdiņa un ēdienu no galda nediedelēja (Starpcitu viņa joprojām to nemāk darīt).

 Interesanta bija arī satikšanās ar saimnieku suņiem. Tie ir četri - vācu aitu suns - Lara, jorkširas terjers-Lerijs, garspalvainais krievu toiterjers - Semjons un šveices aitu suns - Portos. Visi centās parādīt pusaudzei Reičelai, ka viņa ir ļoti neaudzināts suns un jāuzvedas ir labi. Līdz ar to gadijās dažas aizķeršanās, bet kopumā man likās, ka viss ir labi :) Esmu pārliecināta, ka sunim pusaudzim ir nepieciešama neliela audzināšana no pieaugušiem suņiem. Agresīvi viņi nebija, bet neliela uzrūkšana vēl nevienam pusaudzim nav kaitējusi :) Pie tām mazais Semiks (kad neviens suns neredzēja) vispār bija gatavs atzīties Reičelai mīlestībā :) 


Krāšņi ziedi
No jaunas pieredzes Reičelai ļoti interesanta bija motorlaiva! Rados ir ļoti populāra braukšana ar ūdensslēpēm! Līdz ar to jaunam sunim bija iespēja noskatīties uz "ūdens mašīnu", dzirdēt jaunas skaņas un redzēt ar ūdensslēpēm braucošus cilvēkus. 

Tomēr vislabāk Reičelai patika peldēšana! Viņa tomēr ir īsts labradors, kurš dievina ūdeni! Ar pirmo reizi viņa iegāja ūdenī un uzreiz sāka peldēt. Kaut ko tādu es redzēju pirmo reizi - vispār nekādas bailes no ūdens viņai nav. Īpaši viņai patīk peldēt, ja ūdenī atradās kāds no mums. Pasākumā bija arī bērni, kuri peldoties sauca Reičelu pie sevis: "Reča", "Reča":) Reičela ar prieku leca ūdenī, tomēr peldēja tikai dažus metrus un tad atgriezās krastā. Tas bij jautri :) Tikai nedaudz mani uztrauca tas, ka Reičela sākot spēlēties mēģināja skriet pakaļ skrienošiem bērniem - var redzēt pieredzes trūkumu, jo bērnus viņa redz reti un nezin ko ar viņiem darīt. Ceru, ka izdosies mainīt šo situāciju. 


Brīva skraidīšana


Varbūt laiks mainīt profesiju un kļūt par medību suni?
Rados pavadījām visu dienu. Diemžēl neizdevās palikt uz ilgāku laiciņu, jo nākamajā dienā braucām svinēt dzimšanas dienu vīra tēvocim, tomēr Jāņos mainīsim šo situāciju :) Ļoti gaidām, kad varēsim atkal satikties!!!
2 komentāri:

  1. Ļoti patīk lasīt blogu! Tā turpināt!

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Liels paldies par komentāru!! Man ir ļoti patīkami dzirdēt atsauksmes!

      Dzēst